Інсектицидна лампа IKN5 IPX4 Professional потужністю 5 Вт і класом водостійкості IPX4. до 40 м2 Виготовлений із високоякісного металу та негорючого пластику ABS. Ефективно бореться з усіма літальними комахами: комарами, мухами, мошками та метеликами. Лампа приваблює комах, що літають, спеціальним спектром уФ-лампи. Комахи гинуть після дотику до сітки під високою напругою.
Лампа пристосована для внутрішнього та зовнішнього використання. Клас водонепроникності IPX4 дає змогу лампі працювати на вулиці, навіть під дощем.
Завдяки використанню сучасних технологій із лампами UVA 365 нм, боротьба з комахами можлива без використання хімічних речовин.
Конструкція виготовлена з металу та високої якості вогнестійкого ABS пластику — забезпечує високу стійкість і безпеку.
Шнур живлення 1,8 метра. Можливість встановити на поверхні або підвісити на зручному гачку.
Легке видалення комах через лоток, що відгвинчується.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Площа дії | 40 кв.м |
| Принцип дії | Електричний |
| Призначення пастки/відлякувача | Від комарів, Від мошок, Від літаючих комах |
| Колір | Чорний |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип живлення | Мережа 230 В |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 215 мм |
| Вага | 480 г |
| Додаткові характеристики | |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Напруга на сітці | 1000 В |
- Ціна: 1 237,50 ₴







