
Світлодіодна лампа від мух і комарів із цоколем Е27 Noveen IKN803
- В наявності
- Код: 983 984
435,60 ₴
Світлодіодна лампа від мух і комарів із цоколем Е27 Noveen IKN803
— ефективно знищує комарів, мошок, мошок, моль та інших комах, що літають.
Принцип дії світлодіодної лампи — знищувача комах Noveen IKN803:
Поєднує в собі функцію звичайної лампи освітлення та функцію знищувача комах. Під час першого вмикання лампи починають світитися білі світлодіоди для освітлення й ультрафіолетові призначені для приманювання комах. Якщо вимкнути лампу та ввімкнути повторно — активними залишаються тільки світлодіоди випромінювальні ультрафіолетове світло. Водночас ефективність знищувача комах багаторазово збільшується.
Наближаючись до джерела світла, комахи потрапляють на металеву сітку, на яку подається електричний струм. Корпус виробу обладнаний захисними елементами, що запобігають зіткненню людей з струмовідними елементами.
Ефективна дія приладу розрахована на площу, до 40 кв.м.
Пастка комарів призначена для застосування в приміщенні та в альтанках.
Гарантія — 12 міс.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Тип живлення | Мережа 230 В |
| Призначення пастки/відлякувача | Від молі, Від комарів, Від мошок, Від метеликів/метеликів, Від літаючих комах |
| Площа дії | 40 кв.м |
| Принцип дії | Електричний |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 151 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 84 |
| Застосування | Усередині приміщення, тераси, альтанки |
| Напруга на сітці | 800 Вт |
| цоколь | Е27 |
| Робочі температури | -40 ° C ~ + 55 ° C |
- Ціна: 435,60 ₴





