
Антимоскітна світлодіодна лампочка Noveen IKN804 LED
- В наявності
- Код: 983 985
562,50 ₴
2 в 1: Освітлювальна світлодіодна лампа з цоколем Е27 і знищувач комах.
Інсектицидна лампочка Noveen IKN804 гарантує вам нічний відпочинок без комарів і мошок, а також освітлює приміщення за допомогою світлодіодів.
Ідеально підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання на терасі або балконі.
Два джерела світла: білий для освітлення, ультрафіолетовий — для залучення комах.
ІНСТРУКЦІЯ ПО ВИКОРИСТАННЮ
1. Прикрутіть лампочку до будь-якої стандартної розетки з різьбою E27 і напругою 220-230 В.
2. Увімкніть настінний перемикач світла, увімкнеться лампа та інсектицидна функція.
3. Щоб увімкнути лише функцію інсектициду, увімкніть настінний перемикач, потім вимкніть його та знову ввімкніть. (Інсектицидна функція працює, коли ви бачите синій світлодіод.)
Лампочка сумісна з найчастіше використовуваними роз'ємами лампочки, які працюють за допомогою настінного перемикача для переходу з режиму освітлення в режим лампи інсектицидів. Не потрібно змінювати схему розташування електричної мережі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Площа дії | 40 кв.м |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Напруга на сітці | 800 Вт |
| Застосування | Усередині приміщення, тераси, альтанки |
| Робочі температури | -40 ° C ~ + 55 ° C |
| Ширина | 78 |
| цоколь | Е27 |
- Ціна: 562,50 ₴



