влевовправо

Акумуляторна світлодіодна лампа від комарів для туризму та риболовлі Noveen IKN824 LED IPХ4
- В наявності
- Код: 983 987
941,85 ₴
+380 (93) 791-45-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна світлодіодна лампа від комах для туризму та риболовлі Noveen IKN824 LED IPХ4
— ефективно знищує комарів, мошок, мошок, моль та інших комах, що літають.
Принцип дії світлодіодної лампи — знищувача комах Noveen IKN824 LED IPХ4:
Три режими роботи:
- яскраве світло, як від звичайної лампи освітлення;
- приглушене світло освітлення — режим економії батареї;
- ультрафіолетове світіння — режим приманки комарів.
Наблизившись до джерела світла, комахи потрапляють на металеву сітку, на яку подається електричний струм. Корпус виробу обладнаний захисними елементами, що запобігають зіткненню людей з струмовідними елементами.
Ефективна дія приладу розрахована на площу, до 40 кв.м.
Пастка комарів призначена для застосування просто неба. Також може застосовуватися в будинку або наметі.
Прилад нешкідливий для здоров'я людей.
Зручне підзаряджання USB від ноутбука, автомобіля, телефонного адаптера, мінісоняшникова батарея, павербанка.
Гарантія — 12 міс.
Технічні характеристики:
-
Потужність лампи: 5 Вт
-
Площа дії: 40 кв.м
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Площа дії | 40 кв.м |
| Принцип дії | Електричний |
| Призначення пастки/відлякувача | Від комарів, Від мошок, Від метеликів/метеликів, Від літаючих комах |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 90 мм |
| Висота | 140 мм |
| Вага | 240 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | USB DC5V |
| Акумулятор | 3,7 В / 1800 мАч |
| Клас захисту | ІРХ4 |
| Напруга розряду | 1000 В |
- Ціна: 941,85 ₴




