влевовправо

Кемпінговий світлодіодний ліхтар проти комах для туризму та риболовлі Noveen IKN853 LED IP44
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 983 988
773,10 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 791-45-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кемпінговий світлодіодний ліхтар проти комах для туризму та риболовлі Noveen IKN853 LED IP44
— ефективно знищує комарів, мошок, мошок, моль та інших комах, що літають.
Принцип дії знищувача комарів для риболовлі Noveen IKN853 LED IP44:
Три режими роботи:
- яскраве світло, як від звичайної лампи освітлення;
- приглушене світло освітлення — режим економії батареї;
- ультрафіолетове світіння — режим приманки комарів.
Наблизившись до джерела світла, комахи потрапляють на металеву сітку, на яку подається електричний струм. Корпус виробу обладнаний захисними елементами, що запобігають зіткненню людей з струмовідними елементами.
Ефективна дія приладу розрахована на площу, до 40 кв.м.
Пастка комарів призначена для застосування просто неба. Також може застосовуватися в будинку або наметі.
Прилад нешкідливий для здоров'я людей.
Працює від трьох батарейок ААА., (не входять до комплекту постачання) автономність становить до 14 год.
Гарантія — 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Довжина | 200 мм |
| Вага | 0.25 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Час роботи | 14 годин |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип харчування | 3 батареї АА 1.5 V (у комплект не входять) |
| Ширина | 70 |
| Клас захисту | IP44 |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Напруга розряду | 1000 В |
| Площа дії (кв м) | 40 |
| Площа дії | 40 кв.м |
| Принцип дії | Електричний |
| Призначення пастки/відлякувача | Від метеликів/метеликів, Від комарів, Від літаючих комах, Від молі, Від мошок |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Споживана потужність | 6 Вт |
- Ціна: 773,10 ₴




