
Знищувач комах лампа пастка від комарів Noveen IKN-20 Сірий
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 982 433
2 643,75 ₴
+380 (93) 791-45-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Площа дії | 100 кв.м |
| Принцип дії | Електричний |
| Призначення пастки/відлякувача | Від літаючих комах |
| Колір | Сірий |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 437 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 265 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 10 Вт |
- Ціна: 2 643,75 ₴


