-7%Відлякувач кротів на сонячній батареї Віброзвуковий VG15082
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 333 1021
675 ₴
627,75 ₴
Показати оптові ціниВиброзвуковой відлякувач кротів ефективно виганяє шкідників, що мешкають у грунті: гризуни (щури, миші, землерийки), кроти, змії, капустянки, стоноги.
Ці шкідники мають неймовірно гарним слухом і реагують на будь-які звуки в ґрунті. Відлякувач VG15082 користується саме цією особливістю земляних шкідників. Його конструкція здатна відтворювати вібрації + звук кожні 30 секунд. Така робота приладу змушує покинути всіх, що мешкають в грунті шкідників, які знаходяться на площі 800 кв. м.
Відлякувач кротів слід помістити в тій зоні, в якій спостерігається найбільша приватна активність шкідників. Звукова хвиля пристрою поширюється в грунті одночасно по всіх напрямках. Необхідно, щоб на її шляху не було перешкод.
Застосування:
- з'єднайте контакти «шляпки» приладу і ніжки;
- з'єднайте «капелюшок» приладу з алюмінієвої ніжкою;
- зробіть в грунті поглиблення, відповідний діаметру приладу;
- підключіть прилад в землю, не доходячи 5 см до капелюшка;
- добре ущільніть грунт навколо приладу;
У разі замерзання або затоплення ґрунту необхідно отримати електронний відлякувач гризунів з грунту.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Площа дії | 800 кв.м |
| Загальні | |
| Тип живлення | Сонячна батарея |
| Напруга | 12 В |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 місяців |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Вид шкідника | Кроти, Миші |
- Ціна: 627,75 ₴







