
Консольний LED світильник Vestum 100 W 6500 K IP65
- В наявності 7 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 923-03
1 923,75 ₴
Показати оптові ціниВуличний LED світильник 220 TM 20 W 6500 K IP65 Світильник вуличний LED-SLF-20W-6500К-IP65 — консольного типу. Призначений для освітлення територій зі встановленням на висоту 4-6 м. Абсолютно безпечний, не містить ртуті та миттєво загоряється. Має пило-вологозахист за стандартом IP65 і алюмінієвий корпус, що дає змогу встановлювати світильники в агресивному середовищі.
Вуличний світильник LED Vestum 30W має високу енергоефективність і подвійний кут поширення світла. Форма лінз дає змогу освітити ним дорогу завширшки від 14 до 33 м залежно від висоти встановлення світильника. Монтаж реалізований скобами. Герметичність світильника дає змогу довго використовувати його в будь-яку погоду. Широкий діапазон робочої напруги забезпечує якісну роботу світильника під час стрибків у мережі. Гарантія — 2 роки.
| Потужність (W) | 100 |
| Колірна температура (К) | 6500 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vestum |
| Тип освітлення | Консольний світильник |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для ЖКГ |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Білий |
| Потужність | 100 Вт |
| Світловий потік | 10000 лм |
| Напруга | 220 В |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 6500K |
| Робоча напруга (В) | 85-265 |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Додаткові характеристики | |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
- Ціна: 1 923,75 ₴


