влевовправо
-5%Обприскувач ранцевий 16 літрів Bradas Польща AQUA SPRAY, AS1600
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AS1600
2 979 ₴
2 830,05 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 791-45-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Міцний резервуар прозорий, тому ви можете легко контролювати рівень рідини
- Широка горловина (10 см) дає змогу легше заповнювати, а сітчастий фільтр вловлює бруд і сміття, яке можуть засмічити бак
- Великий і зручний клапан із можливістю блокування
- Довгий латунний розпилювач із вигнутим наконечником, можливо керувати розпиленням і забезпечує точне розпилення
- Хімічно стійкі ремені (1 метр) з регульовані для зручного перенесення
- Довгий (1,2 м), шланг, що не скручується, тришаровий, армований
-
Стійка пластикова основа перешкоджає перекиданню ранцевого обприскувача, коли він на землі.
-
Важіль накачування у помпового ранцевого обприскувача AQUASPRAY 16 л має довжину 60 см.
-
До набору входить запасні прокладки.
Технічні характеристики :
16 літрів
Шланг: 120 см
Розпилювальна штанга: 55 см
Форсунка: конічна
Вага: 3,3 кг (19,3 кг — у наповненому стані)
Паковання: картонна коробка
Застосування:
- оброблення газонної трави, садово-городніх культур, дерев і чагарників гербіцидами та інсектицидами як на відкритому ґрунті, так і в теплицях, вихованцях;
- розпилення різних розчинів для оброблення поверхонь під час будівельних робіт;
- дезінфекція й обробка проти цвілі житлових і господарських приміщень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRADAS |
| Країна виробник | Польща |
| Тип обприскувача | Ручний |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Об'єм бака | 16 л |
| Довжина розпилювальної трубки | 55 см |
| Довжина шланга | 120 см |
| Загальна вага | 3.3 кг |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Тип насосу | Поршневий |
- Ціна: 2 830,05 ₴




