
Секатор із храповим механізмом Gruntek Kakadu 205 мм
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 295205202
665 ₴
Показати оптові ціни
Секатор із храповим механізмом Gruntek Kakadu 205 мм
Gruntek Kakadu 205 мм для акуратного обрізання зелених гілок, кущів, лози, молодих пагонів і квітів.
Леза виготовлені з гострої сталі SK5, а для швидкої та якісної роботи верхнє лезо покрите шаром від налипання. Для довгого терміну експлуатації секатор Kakadu комплектується компактна щіточка для очищення лез після роботи.
Секатор Kakadu створений для універсального використання завдяки тому, що здатний відрізати гілки завтовшки до 24 мм. Інструмент обладнаний храповим механізмом, який забезпечує 2 режими роботи (з храповим механізмом і без):
- 1-й — для тонких гілок діаметром до 18 мм — дає змогу плавно зрізати гілки, відростки та стебла;
- 2-й — розрахований на міцні гілки завтовшки до 24 мм, завдяки 4-ступеневому храповому механізму ви докладаєте менше зусиль на зрізання товстих сучків.
Ручки з алюмінію з м'якими накладками забезпечують комфортну роботу з секатором. Одна з ручок D-подібної форми для зручного захоплення інструмента та захисту пальців під час роботи.
Секатор Gruntek Kakadu 205 мм — створений для того, щоб Ви отримували задоволення від догляду за своїм садом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gruntek |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Максимальний діаметр реза | 24 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Вага | 0.26 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Прогумована рукоятка | Так |
- Ціна: 665 ₴









