
Насос для ставка з регулюванням SunSun JDP-18000 ECO
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: JDP-18000
8 540 ₴
Показати оптові ціниНасосы SunSun JDP — це високопродуктивні потужні насоси, що вирізняються надійністю й економічністю в роботі, обладнаний частотним регулятором потужності. Їх можна використовувати в різних місцях: від системи фільтрації до декоративної водойми. Особливістю цієї моделі є живлення 24V ( адаптер розміщений зовні). На блоці керування є функція вмик./вимк., 5 режимів потужності, вимкнення на 15 хв або 60 хв для годування або обслуговування обладнання. Керування насосом здійснюється за допомогою мікроконтролера.
Насос SunSun має гарний захист від потрапляння всередину частинок бруду, опалого листя й іншого сміття, що запобігає засміченню крильчатки та пошкодженню насоса.
Довговічність роботи насоса забезпечують спеціальний неокиснюваний ротор, ізольований смолою двигун, спеціальний зносостійкий і корозійно-стійкий керамічний підшипник, робочий вал.
Насос обладнаний датчиком вимкнення під час перегрівання.
Характеристика:
JDP-18000
Продуктивність: 18000 л/год.
Потужність споживання: 160W.
Підіймання води-Висота: 6.8 м.
Розмір насоса: 230x120x150 мм
Довжина дроту: від насоса до блока керування — 5 м
від блока керування до адаптера — 1,5 м
від адаптера до вилки — 1,5 м.
Штуцер для шланга: 20, 25, 32,38,50 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Тип | Насос для ставка |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 160 Вт |
| Максимальна швидкість потоку | 18000 л/год |
| Характеристики насоса | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Продуктивність | 18000 л/год |
| Висота підйому води | 6.8 м |
| Тип встановлення | Під водою і на суші |
| Призначення | Універсальне |
| Розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 150 мм |
- Ціна: 8 540 ₴




