
Акваріум SunSun HRX 300 White 13 літрів
- В наявності
- Код: HRX 300 White
2 650 ₴
Акваріумний комплект Sunsun HRX – — це новий покращений акваріум, виготовлений із високоякісного склопластику, головною особливістю якого є відсутність швів на передньому склі.
В акваріумі Sunsun HRX встановлений безшумний фільтр, який повноцінно очищає воду в акваріумі та, прокачуючи її, насичує киснем.То є найголовнішою функцією фільтра для акваріума — перемішування води, забезпечуючи необхідний газообмін. Акваріумний фільтр — незамінний елемент акваріумного комплекту, який забезпечить чудовий стан риб і довкілля. Насос фільтра обладнаний функцією аерації, що дає змогу використовувати його як компресор і заощадити на купівлі додаткового обладнання. Споживана потужність помпи — 2,5 Вата.
Світильник обладнаний 2 режимами роботи, основне світло — біле, допоміжне освітлення — циклічна зміна різних відтінків. Увімкнення світильника здійснюється за допомогою сенсорних кнопок зверху акваріума також є можливість регулювання яскравості освітлення
Комплект:
1. Акваріум
2. Фільтр навісного типу
3. LED світильник



Характеристики:
Об'єм: 13 л
Габарити: 290*200*295 мм
Освітлення: LED 12В 4,5 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Вигляд акваріума | прямокутний з опуклим панорамним склом |
| Конструктивна особливість акваріума | безшовний |
| Кришка | є (з вбудованим освітленням) |
| Внутрішній фільтр | 1 шт. |
| Об'єм акваріума | 13 л |
| Довжина акваріума | 290 мм |
| Ширина акваріума | 200 мм |
| Висота акваріума | 295 мм |
| Підсвічування | Так |
| Тип | Акваріум |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 650 ₴





