
Компресор — один з основних елементів технічного обладнання штучної водойми та будь-якої аквасистеми, який слугує для насичення води киснем і створює додатковий рух водних мас.
SunSun HG-2200C — ідеально підходить як для ставкового та промислового рибництва, так і за будь-яких технологічних процесів, де потрібна потужна аерація. Може використовуватися для компосту "заварювання чаю", під час аерації стічних вод, гідромасажних систем і на виробництві. Завдяки неоливному мастилу видає максимально чистий потік повітря.
Від правильно підібраного компресора залежить здоров'я риб, якість води та стабільність усього аквасистеми. Основними параметрами для розрахунку потужності компресора є об'єм і глибина водойми — середня продуктивність насоса (л/год) відповідає приблизно чверті об'єму ставка. Крім того, має значення щільність посадки риби, рослини, режим годування, скільки точок аерації має ставок і як здійснюється фільтрація.
Вихрові компресори мають низку переваг, порівнюючи з мембранними та поршневими: вони набагато продуктивніші та економніші, а за вартістю та рівнем шуму можна порівняти з мембранними. На жаль, вони не здатні долати високий тиск, тому розпилювач не має розташовуватися занадто глибоко.
ОСНОВНІ ВОЙСТВА:
- Міцний литий алюмінієвий корпус
- Рівномірний повітряний потік
- Низький рівень шуму
- Алюмінієвий корпус забезпечує якісне тепловіддання
- Кришка обладнана фільтром, що перешкоджає потраплянню пилу та сміття до лопатей мотора
Безоливний вихід дає змогу застосовувати його в аквакультурі, рибоводстві, басейнах і охороні здоров'я. Вихровий компресор SunSun HG-2200C може працювати і як вакуумний насос.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Повітряний потік: | 4300 л/м |
| Споживана потужність: | 2200 Вт |
| Маса: | 35 кг |
| Тиск: | 0,033 МРа |
| Діаметр вихідного отвору: | 62 мм |
| Напруга: | 380 В |
| Розмір: | 400*385*415 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Тип | Компресор для аерації |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Максимальна швидкість потоку | 4300 л/год |
- Ціна: 22 670 ₴



