
Акваріумний комплект Sunsun HE 380 – це новий покращений акваріум-комплект , виготовлений з високоякісного скла.
ДЕКОРАЦІЇ В КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДЯТЬ
В акваріумі Sunsun HE 380 встановлено безшумний внутрішній фільтр, який повноцінно очищає воду в акваріумі і, прокачуючи її, насичує киснем. Також є відсік з керамікою для біологічної фільтрації води. То є найголовнішою функцією фільтра для акваріума є перемішування води, забезпечуючи необхідний газообмін. Акваріумний фільтр – незамінний елемент акваріумного комплекту, який забезпечить відмінний стан риб та середовища їх проживання. Насос фільтра обладнаний функцією аерації, що дозволяє використовувати його як компресор і заощадити на купівлі додаткового устаткування. Споживана потужність помпи – 2,5 Вата.
Фільтр каскадного типу, встановлений у верхній частині акваріума, також встановлено відсік для біологічної фільтрації і керамічним наповнювачем всередині.
Світильник оснащений 2-ма режимами роботи, основне світло - білий, допоміжне освітлення - циклічна зміна різних відтінків. Включення світильника здійснюється за допомогою сенсорної кнопки зверху акваріума. Також на передній панелі акваріума відображається поточна температура води в акваріумі.
Комплект:
1. Акваріум
2. Фільтр навісного типу
3. LED світильник
Характеристики:
Об'єм: 26 л
Габарити: 380*260*375 мм
Освітлення: LED 12В 10 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Тип | Акваріумний комплект |
| Вигляд акваріума | прямокутний |
| Об'єм акваріума | 26 л |
| Матеріал виготовлення | Силікатне скло |
| Кришка | є (з вбудованим освітленням) |
| Підставка | Так |
| Внутрішній фільтр | 1 шт. |
| Обігрівач | Ні |
| Підсвічування | Так |
| Термометр | Так |
| Довжина акваріума | 380 мм |
| Ширина акваріума | 260 мм |
| Висота акваріума | 375 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 775 ₴








