Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Нагрівач UFO MICATRONIC 1900
UFO Micatronic використовується для приміщень різної площі. Рекомендовано для використання у квартирах, дитячих кімнатах, офісах, кафе, банках, лікарнях, школах, спортивних і виставкових залах, а також теплицях під склом.
Основні переваги інфрачервоного нагрівача UFO Micatronic:
● Переносний безпечний інфрачервоний обігрів
● Не сушить і не спалює повітря
● Стильний дизайн
● Комфортний режим тепла потужністю 1.9 кВт
● Безпека: захист від перекидання, води та вологи (ступінь IP24)
● Офіційна гарантія на товар 24 місяці
Основні характеристики:
| Реком. площа приміщення | 22 кв. м |
| Потужність | 1900 Вт |
| Монтаж | підлоговий, вертикальний |
| Додаткові характеристики: | |
| Термостат | Є |
| Вологозахист (водостійкість) | IP 24 |
| Пульт | Немає |
| Захисна решітка на передній панелі нагрівача | Є |
| Датчик перекидання | Є |
| Ресурс лампи | 9000 ч. |
| Комплектація | мікатермічний нагрівальний елемент, гарантійний талон, інструкція з експлуатації |
| Габарити, вага, колір: | |
| Габарити | 111x20x10 см |
| Вага | 4,2 кг |
| Колір | чорний |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії |
| Країна виробник |
Туреччина |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UFO |
| Країна виробник | Туреччина |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Призначення | Побутове |
| Стан | Новий |
- Ціна: 6 399 ₴






