влевовправо
-3%Конвекторний обігрівач Noveen CH7100 LCD SMART
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4 111 057
4 275 ₴
4 146,75 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 791-45-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конвекторний обігрівач CH7100 LCD SMART Black розроблений і створений для будь-якого типу приміщення. Пристрій оснащений РК-дисплеєм, на якому відображається поточна і запрограмована температура в приміщенні. Пристрій має триступеневу регулювання потужності, 24-годинний таймер пульт дистанційного керування.
Таймер дозволяє встановити час роботи тепловентилятора. Завдяки цьому пристрій автоматично вмикається / вимикається в зазначений час.
Терморегулятор дозволить пристрою автоматично вимкнутися при досягненні, обраної на дисплеї, температури.
Основні переваги моделі:
- Пристрій автоматично вимикається при досягненні обраної температури.
- Зручні ручки для перенесення
- Міцна і стильна конструкція
- Пульт дистанційного керування в комплекті
- 3 рівня нагріву: 750/1250/2000 Вт
- Таймер
- Ефективний розподіл тепла - вбудований вентилятор
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 4 кг |
| Висота | 375 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Основні | |
| Виробник | N'oveen |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Польща |
| Терморегулятор | Так |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відстрочка старту | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Таймер | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Тепловентилятор | Так |
- Ціна: 4 146,75 ₴




