влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка Новою Поштою

Інфрачервоний нагрівач UFO Star 1800
Інфрачервоний нагрівач UFO Star використовується для обігріву приміщень усіх типів і площ.
Нагрівальний елемент моделей UFO Star розрахований на 6000 годин.
Сфери застосування нагрівачів UFO Star:
Обігрівання житлових і не житлових приміщень;
Обігрівання ангарних приміщень;
Обігрівання вентильованих приміщень;
Обігрівання транзитних приміщень (з часто відкривними дверима);Обогрев веранд, альтанок, терас
Основні характеристики:
| Реком. площа приміщення | 20 кв. м |
| Реком. площа відкритого майданчика (кв.м) | 7 кв. м |
| Особливості | З термостатом |
| Потужність | 1800 Вт |
| Монтаж | Настінний Підлоговий |
| Додаткові характеристики: | |
| Регулювання ніжки нагрівача по висоті | Є |
| Захисна решітка на передній панелі нагрівача | Є |
| Передавання тепла за 30 секунд. | Є. |
| Підтримка постійної температури | Є |
| Степінь вологозахисту | IP34 |
| Комплектація | Нагрівач Настінне кріплення Гарантійний талон Інструкція з експлуатації |
| Функції захисту | Захист від перекидання, з вологозахистом |
| Габарити, вага, колір: | |
| Габарити | 19 х 86 х 9 см |
| Вага | 4 кг |
| Колір | Сріблястий |
| Призначення | Побутовий |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Країна реєстрації бренда | Туреччина |
| Гарантія | 48 місяців офіційної гарантії |
| Країна виробник | Туреччина |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UFO |
| Країна виробник | Туреччина |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Гарантійний термін | 48 міс |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Рекомендована площа поза приміщенням | 7 кв.м |
| Призначення | Побутове |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
- Ціна: 4 699 ₴





