Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Terneo Rol
Терморегулятор призначений для підтримання постійної температури від 0 до +35 °C. Температура контролюється в тому місці, де розташований датчик температури, вбудований у терморегулятор. На точність показань терморегулятора впливає внутрішнє нагрівання. Монтується в стандартну монтажну коробку діаметром 60 мм за допомогою монтажних гвинтів.
Технічні характеристики:
- Діапазон регулювання: 0... 35 °C
- Кнопка вимикача: немає
- Максимальний струм навантаження: 16 А
- Максимальна потужність навантаження: 3 000 ВА
- Напруга живлення: 220 В ± 10%
- Маса в повній комплектації: 0,18 кг ± 10%
- Основні монтажні розміри: 75х75х43 мм
- Датчик температури: NTC терморезистор 10 кОм за 25 °C.
- Кількість комбінацій під навантаження, не менш ніж: 50 000 циклів
- Кількість комбінацій без навантаження, не менш ніж: 100 000 циклів
- Температурний гістерезис: 1 °C
- Ступінь захисту за ГОСТ 14254: IP20
- Гарантія: 3 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DS Electronics |
| Країна виробник | Україна |
| Вид терморегулятора | Механічний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Дисплей | Ні |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Максимальна температура регулювання | 35 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування терморегулятора | Інфрачервоні обігрівачі |
| Тип монтажу терморегулятора | Накладної |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 43 мм |
- Ціна: 718 ₴







