Cewal RQ01
Застосовується для регулювання температури в системах електричного опалення будинків, навчальних закладів, офісних і складських приміщень. Застосування таких кімнатних термостатів дає змогу домогтися максимально комфортної температури в найкоротші терміни та водночас економиться електроенергія.
Терморегулятор Cewal RQ01 являє собою накладну коробку розміром 71x71x38 мм, всередині якої є термостат із газонаповненого сильфона та механічна ручка перемикання температурних режимів. Працює за температурою повітря в приміщенні.
Працює з усіма типами електричного опалення: конвектори, кондиціонери, керамічні нагрівачі. Ручкою на терморегуляторі можна встановлювати температуру в приміщенні від +5 до +30 °C. Якщо температура знизиться до мінусової позначки, терморегулятор увімкне функцію антизамерзання й подаватиме невелике навантаження на під'єднані до нього опалювальні прилади.
Технічні характеристики:
- діапазон регулювання: +5... 30 °C
- кнопка вимикача: немає
- диференціал: 1К
- термічний градієнт: 1К/15хв.
- чутливий елемент: сильфон наповнений парою
- контакти, що перемикаються
- випробувальна напруга: до 3,5 кВт
- максимальне навантаження: 16 А
- пристрій: 1 класу ізоляції
- захищеність: IP20
- спрацьовування перемикача: 1 В
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cewal |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 0.1 кг |
| Вид терморегулятора | Механічний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дисплей | Ні |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Максимальна температура регулювання | 30 град. |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування терморегулятора | Інфрачервоні обігрівачі |
| Тип монтажу терморегулятора | Накладної |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 71 мм |
| Довжина | 71 мм |
| Ширина | 38 мм |
- Ціна: 300 ₴




