влевовправо

Прожектор світлодіодний 20w зелений IP65
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 068-010-0020-020
253,80 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 791-45-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прожектор світлодіодний ASLAN-20 — виробник Horoz Electric.
Використовується для зовнішнього освітлення складських приміщень, парків, вулиць, фасадів будівель, вітрин, автомийок, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів. Висока ефективність світлодіодів дає можливість освітити необхідну територію ступінь пило- та вологозахисту — IP65. Прожектор не боїться вологи, опадів, пилу. У цьому прожекторі використовуються технології освітлення SMD LED, що забезпечує впевнене освітлення, термін експлуатації до 30000 годин безперервного світіння.
ПЕРЕВАГИ СВІТОДИОДНОГО ПРОЖЕКТОРА ASLAN-100:
- економічність.
- міцний зносостійкий корпус.
- немає шкідливих випромінювань у спектрі світла.
- стійкість до зовнішніх впливів (пили, вологи, низьких температур).
- швидкий і зручний монтаж.
Характеристики:
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для ЖКГ, Для зовнішнього освітлення басейнів, Для освітлення рекламних конструкцій |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір світіння | Зелений |
| Потужність | 20 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Чорний |
| Спосіб монтажу | На опору |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Джерело світла | Діоди |
| Додаткові характеристики | |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Розміри | |
| Довжина | 10.4 см |
| Висота | 12.8 см |
| Ширина | 3 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб освітлення | Загальне освітлення |
- Ціна: 253,80 ₴



