влевовправо

Ультрафіолетова пастка для комах Noveen IKN240
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9821 095
1 966,50 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 791-45-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ультрафіолетова пастка для комах Noveen IKN240 ефективно знищує мух, комарів, мошок
Принцип дії електричного знищувача комах для приміщень Noveen IKN240:
Всередині приладу встановлені дві ультрафіолетові лампи, потужністю по 20 млн, яка приваблює комах. Наблизившись до джерела світла, комахи потрапляють на металеву сітку, на яку подається електричний струм. Корпус виробу обладнаний захисною решіткою, що перешкоджає зіткненню людей і тварин із струмовідними елементами.
Пастка для комарів обладнана знімним піддоном для видалення останків комах.
Ефективна дія приладу розрахована на площу, до 80 кв.м.
Пастка комарів призначена для застосування в приміщенні та в альтанках.
Прилад комплектується ланцюжком для підвішування завдовжки 45 см.
Гарантія — 12 міс.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Площа дії | 80 кв.м |
| Принцип дії | Електричний |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від комарів, Від мошок, Від метеликів/метеликів, Від літаючих комах |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип живлення | Мережа 230 В |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 635 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Висота | 273 мм |
| Вага | 213 г |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 20 Вт |
- Ціна: 1 966,50 ₴



