-3%Знищувач комарів на відкритому повітрі Noveen IKN-7 IPX4
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 982 475
1 451,25 ₴
1 407,71 ₴
Показати оптові ціниЗнищувач комарів на відкритому повітрі Noveen IKN-7 IPX4
— ефективно знищує комарів, мошок, мошок, моль та інших комах, що літають. Крім прямого призначення, цей пристрій слугує садовим світильником, а завдяки витонченому дизайну стане додатковим елементом декору альтанки, саду, прибудинкової території.
Принцип дії вуличної лампи від комарів:
Всередині приладу встановлена ультрафіолетова лампа, потужністю 7 Вт, яка приваблює комах. Наблизившись до джерела світла, комахи потрапляють на металеву сітку, на яку подається електричний струм із напругою 1000 В. Корпус виробу обладнаний захисною решіткою, що перешкоджає зіткненню людей і тварин із струмовідними елементами.
Вуличний знищувач мух обладнаний знімним піддоном для видалення останків комах.
Ефективна дія приладу розрахована на площу, до 55 кв.м.
Знищувач комах призначена для застосування на вулиці просто неба. Допускається застосування під непроливним дощем.
Гарантия на вуличну лампу від комарів від офіційного представника торгової марки Noveen - 12 мес.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Площа дії | 55 кв.м |
| Принцип дії | Електричний |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від комарів, Від мошок, Від метеликів/метеликів |
| Колір | Чорний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип живлення | Мережа 230 В, Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 7 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 162 мм |
| Ширина | 162 мм |
| Висота | 255 мм |
| Вага | 600 г |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 1 шт. |
- Ціна: 1 407,71 ₴



