
Знищувач комарів на природі IKN851 LED IP44
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9831 091
742,50 ₴
Показати оптові ціниЗнищувач комарів на відкритому повітрі IKN851
- предназначен для туризму та риболовлі ефективно знищує комарів, мошок, мошок, моль та інших комах, що літають.
Принцип дії лампи від комарів для риболовлі:
Три режими роботи:
- яскраве світло, як від звичайної лампи освітлення;
- ультрафіолетове світіння — режим приманки комарів;
- обидва режими одночасно.
Наблизившись до джерела світла, комахи потрапляють на металеву сітку, на яку подається електричний струм. Корпус виробу обладнаний захисними елементами, що запобігають зіткненню людей з струмовідними елементами.
Ефективна дія приладу розрахована на площу, до 40 кв.м.
Знищувач комарів призначена для застосування на природі просто неба. Також може застосовуватися в будинку або наметі.
Прилад нешкідливий для здоров'я людей.
Зручне підзаряджання USB від ноутбука, автомобіля, телефонного адаптера, мінісонячної батареї, павербанка.
Час роботи (з повністю зарядженою батареєю) до 14 годин.
Гарантия на лампу від комарів для риболовлі IKN851 LED IP44 від офіційного представника торгової марки Noveen - 12 мес.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Площа дії | 40 кв.м |
| Принцип дії | Електричний |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від комарів, Від мошок, Від метеликів/метеликів, Від літаючих комах |
| Колір | Білий |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип живлення | USB-порт комп'ютера, Акумулятор |
| Споживана потужність | 4 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 148 мм |
| Вага | 180 г |
- Ціна: 742,50 ₴



