
Знищувач комарів на відкритому повітрі KN833 LED IP44
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9831 090
1 192,50 ₴
Показати оптові ціниЗнищувач комарів на відкритому повітрі KN833
- предназначен для туризму та риболовлі ефективно знищує комарів, мошок, мошок, моль та інших комах, що літають.
Принцип дії лампи від комарів для риболовлі:
Три режими роботи:
- яскраве світло, як від звичайної лампи освітлення;
- ультрафіолетове світіння — режим приманки комарів;
- обидва режими одночасно.
Наблизившись до джерела світла, комахи потрапляють на металеву сітку, на яку подається електричний струм. Корпус виробу обладнаний захисними елементами, що запобігають зіткненню людей з струмовідними елементами.
Ефективна дія приладу розрахована на площу, до 40 кв.м.
Знищувач комарів призначена для застосування на природі просто неба. Також може застосовуватися в будинку або наметі.
Прилад нешкідливий для здоров'я людей.
Працює від трьох батарейок ААА, (не входять до комплекту постачання) : 49 год ліхтар, 57 год знищувач комах, 19 год обидва режими.
Гарантия на лампу від комарів для риболовлі IKN833 LED IP44 від офіційного представника торгової марки Noveen - 12 мес.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Площа дії | 40 кв.м |
| Принцип дії | Електричний |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від комарів, Від мошок, Від метеликів/метеликів, Від літаючих комах |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип живлення | Батарейки |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 230 мм |
| Вага | 340 г |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Потужність лампи | 6 Вт |
- Ціна: 1 192,50 ₴



