влевовправо

Знищувач комах мух та комарів Noveen IKN230
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9821 094
1 729,35 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 791-45-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Электроловушка для комарів Noveen IKN230
- ефективно знищує мух, комарів, мошок, міль...
Принцип дії електричного знищувача комах для приміщень Noveen IKN230:
У середині приладу встановлені дві ультрафіолетові лампи, потужністю 15вт., яка приваблює комах. Наближаючись до джерела світла комахи потрапляють на металеву сітку, на яку подається електричний струм. Корпус виробу оснащений захисною сіткою перешкоджає зіткненню людей і тварин з струмоведучими елементами.
Пастка для комарів оснащена знімним піддоном для видалення залишків комах.
Ефективна дія приладу розрахована на площу, до 60 кв. м.
Пастка комарів призначена для застосування в приміщенні і в альтанках.
Прилад комплектується ланцюжком для підвішування довжиною 45см.
Гарантія - 12 міс.
Технічні характеристики:
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність | 30 Вт |
| Потужність лампи | 15 Вт T8 |
| Площа дії | 60 кв. м |
| Напруга (В) | 220 В / Напруга розряду - 1500 У. |
| Колір | Сріблястий |
| Захист обладнання від води і пилу IP | - |
| Матеріал | метал / пластик |
| Вага | 1,77 кг |
| Габарити (Д x Ш x В) | 485 х 73 х 276 мм |
| Гарантійний термін (міс.) | 12 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Площа дії | 60 кв.м |
| Принцип дії | Електричний |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від комарів, Від мошок, Від метеликів/метеликів, Від літаючих комах |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик, Алюміній |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип живлення | Мережа 230 В, Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 485 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Висота | 276 мм |
| Вага | 1770 г |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 15 Вт |
- Ціна: 1 729,35 ₴



