влевовправо

Москітний світильник Noveen IKN230 Economic, 30 Вт
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9821 094
1 728 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 791-45-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інсектицидна лампа використовується для знищення комах за допомогою ультрафіолетового світла з довжиною хвилі 365 нм, що ефективно приваблює комах.
Комахи гинуть після зіткнення з електричним зарядом на сітці розташованої навпроти джерела світла.
Переваги знищувача комах Noveen IKN230:
- Ефективна зона дії до 60 кв. м.
- Працює без використання хімікатів
- Світло лампи повністю безпечне для людей і тварин.
- Міцна конструкція з металу та вогнестійкого ABS-пластику.
- Знімний лоток для швидкого очищення лампи.
- Заміна стартерів і ламп одним рухом, без потреби розбирати весь прилад.
- Місце застосуванняВнутрішні приміщення, тераси, альтанки
- Зона дії60 кв. м.
- Витратні матеріалиУльтрафіолетова лампа
- Джерело живлення220 — 240 В, 50 Гц
- Споживана потужність30 Вт
- Гарантія12 місяців
- Вага1,77 кг
- ВиробникNoveen, Польща
- Розміри485 х 73 х 276 мм
- Напруга на сітці1500 В
- КолірСріблястий
- UV-A лампи2 x 15 Вт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Площа дії | 60 кв.м |
| Принцип дії | Електричний |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від комарів, Від мошок, Від метеликів/метеликів, Від літаючих комах |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип живлення | Мережа 230 В, Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 485 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Висота | 276 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 15 Вт |
- Ціна: 1 728 ₴






