влевовправо

Москітний світильник Noveen IKN240 Economic, 40 Вт
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9821 095
1 968,75 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 791-45-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інсектицидна лампа використовується для знищення комах за допомогою ультрафіолетового світла з довжиною хвилі 365 нм, що ефективно приваблює комах.
Комахи гинуть після зіткнення з електричним зарядом на сітці розташованої навпроти джерела світла.
Переваги знищувача комах Noveen IKN240:
- Місце застосування Внутрішні приміщення, тераси, альтанки
- Зона дії 80 кв. м.
- Витратні матеріали Ультрафіолетова лампа
- Джерело живлення 220 — 240 В, 50 Гц
- Споживана потужність 40 Вт
- Гарантія 12 місяців
- Вага 2,13 кг
- Виробник Noveen, Польща
- Розміри 635 х 73 х 276 мм
- Напруга на сітці 1500 В
- Колір Сріблястий
- UV-A лампи 2 x 20 Вт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Площа дії | 80 кв.м |
| Принцип дії | Електричний |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від комарів, Від мошок, Від метеликів/метеликів, Від літаючих комах |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип живлення | Мережа 230 В, Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 635 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Висота | 276 мм |
| Вага | 2.13 г |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 20 Вт |
- Ціна: 1 968,75 ₴






