-8%Обприскувач 3 літри плечовий Bradas Польща AQUA SPRAY AS0300
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AS0300
985,50 ₴
906,66 ₴
Показати оптові ціниОбприскувач садовий AQUA SPRAY з об'ємом бака 3 літри призначений для оброблення ділянок площею 50-250 м2.
Характеристики:
Бак виготовлений із напівпрозорого білого пластику, що дає змогу легко контролювати рівень рідини, орієнтуючись за позначками, нанесеними на стінку бака.
Лійкоподібний широкий горлечко для швидкого й акуратного заливання рідини.
Ергономічна ручка помпи надійно фіксується для зручного перенесення обприскувача.
Високоефективна помпа з довговічним поршнем забезпечує безперебійну роботу.
Спеціальний клапан стирання тиску для безпечної експлуатації.
Розпилювальна штанга виготовлена зі склопластику (fiberglass). Форсунка, розташована під кутом, дає змогу регулювати тип струменя й контролювати витрату рідини.
Шланг з внутрішнім діаметром 6 мм виготовлений із високоякісного чорного ПВХ.
Регульований ремінь завдовжки 1,3 м, стійкі до впливу хімікатів, призначений для зручного носіння обприскувача на плечі.
Застосування:
- оброблення газонної трави, садово-городніх культур, дерев і чагарників гербіцидами та інсектицидами як на відкритому ґрунті, так і в теплицях, вихованцях;
- розпилення різних розчинів для оброблення поверхонь під час будівельних робіт, розмочування шпалер;
- дезінфекція й обробка проти цвілі житлових і господарських приміщень.
Тип: помповий, класичний
Об'єм: 3 літри
Шланг: 125 см
Розпилювальна штанга: 40 см
Форсунка: регульована
Вага: 0,99 кг (3,99 кг — у наповненому стані)
Паковання: картонна коробка




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRADAS |
| Країна виробник | Польща |
| Тип обприскувача | Ручний |
| Спосіб транспортування обприскувача | Плечовий (на плечі) |
| Довжина розпилювальної трубки | 40 см |
| Довжина шланга | 125 см |
| Загальна вага | 1 кг |
| Джерело живлення | Механічний |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Тип насосу | Поршневий |
- Ціна: 906,66 ₴








