влевовправо
-45%Гірлянда зі звуковою активацією 10 м нитка роса USB з пультом теплий білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: GCS W10
990 ₴
544,50 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 791-45-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гірлянда зі звуковою активацією 10 м нитка роса USB з пультом теплий білий
Гірлянда використовується для святкової прикраси підсвічування в інтер'єрі, гирлянда на елку и т.д.
Особливості гірлянди зі звуковою активацією USB з пультом 10 метрів
![]() |
АКТИВАЦІЯ ЗВУКА — Вбудований інтелектуальний датчик ударів. Це змушує чарівні вогні реагувати на музику. Схема освітлення змінюється залежно від ритму музики, різних звуків і навіть вашого голосу. Чудова прикраса для вечірки, весільної церемонії, Різдва, Хелловіна, Нового року.. |
![]() |
Керується кнопкою на роз'ємі або пультом. з таймером — з пультом у руці ви можете легко вмикати/вимикати світло; встановити таймер на автоматичне вмикання.12 режимів освітлення — побудовані з 4 звуковими режимами керування й 8 звичайними режимами миготіння. Звукові режими дають змогу синхронізувати світлодіодні вогні з музикою. Звичайні режими створюють різну атмосферу відповідно до ваших потреб. |
![]() |
Для прикрашання та виготовлення виробів — мідний дріт можна зігнути та надати йому будь-якої форми. так що проявіть творчий підхід! Оберніть їх у пляшку, помістіть їх у рослини або дерева, повісьте їх, оберніть навколо різних місць усередині або зовні, прикраси столу, створивши святкову, романтичну атмосферу, ідеальний варіант для спальні. |
![]() |
Проста та зручна у використанні, напруга 5 Вт. Частини дротів і світлодіоди повністю герметичні, що робить його водонепроникним.Ви можете помістити дротяні частини світлячків у скляну пляшку з водою, щоб створити приголомшливу водяну сцену. Низькомочевий і теплоізольований мідний дріт не перегрівається під час використання й безпечний для дотику. |
Переваги нашого пропонування
![]() |
Дотримуємося доступної цінової політики, встановлюючи низькі ціни. |
![]() |
Пропонуємо цікаву систему знижок. |
![]() |
Приймаємо оплату будь-яким зручним способом —отам і за безналичним розрахунком. |
![]() |
Безкоштовна доставка Джастін. |
![]() |
Забезпечуємо швидку доставку поштою всією Україною. |
![]() |
Зручний спосіб оформлення замовлення — телефоном або на сайті. |
Придбання вуличної гірлянди від нашої компанії дасть змогу прикрасити ваш інтер'єр і створить святкову атмосферу.
Як замовити гірлянду зі звуковою активацією?
Заявка на сайті або телефоном
Консультація менеджера
Оплата товара
Доставка товару
Купити вуличну гірлянду ви можете замовивши в інтернет-магазині V-SEZONE
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leds |
| Довжина шнура живлення | 1.8 м |
| Кількість ламп | 100 шт. |
| Кількість світлодіодів | 100 шт. |
| Напруга | 5 В |
| Режим роботи | Динамічний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Тип освітлення | Електрична гірлянда |
| Упаковка | Пакет |
| Колір світіння | Мультиколор |
| Розміри | |
| Довжина | 10000 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Колір шнура живлення | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип харчування | Мережа 220 В |
- Ціна: 544,50 ₴









