влевовправо
-59%Гірлянда роса, що реагує на звук, 50led, 5 м, з пультом ДУ, USB, теплий білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5559
900 ₴
369 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 791-45-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гірлянда роса, що реагує на звук, 50led, 5 м, з пультом ДУ, USB, теплий білий
Гірлянда використовується для святкового прикраси, підсвічування в інтер'єрі, гірлянда на ялинку і т. д.
Особливості гірлянди із звуковою активацією USB з пультом 10 метрів
![]() |
АКТИВАЦІЯ ЗВУКУ - Вбудований інтелектуальний датчик ударів. Це змушує чарівні вогні реагувати на музику. Схема освітлення змінюється в залежності від ритму музики, різних звуків і навіть вашого голосу. Чудове прикраса для вечірки, весільної церемонії, Різдва, Хеллоуїна, Нового року.. |
![]() |
Управляється кнопкою на роз'ємі або пультом. з таймером - з пультом в руці ви можете легко включати / вимикати світло; встановити таймер на автоматичне включення.12 режимів освітлення - побудовані з 4 звуковими режимами управління і 8 звичайними режимами миготіння. Звукові режими дозволяють синхронізувати світлодіодні вогні з музикою. Звичайні режими створюють різну атмосферу у відповідності з вашими потребами. |
![]() |
Для прикраси і виготовлення виробів - мідний дріт можна зігнути і надати їй будь-яку форму. так що проявіть творчий підхід! Оберніть їх в пляшку, помістіть їх в рослини чи дерева, повісьте їх, оберніть навколо різних місць всередині або зовні, прикраси столу, створивши святкову, романтичну атмосферу, ідеальний варіант для спальні. |
![]() |
Проста і зручна у використанні, напруга 5 Вт. Частини проводів і світлодіоди повністю герметичні, що робить його водонепроникним.Ви можете помістити дротяні частини світлячків в скляну пляшку з водою, щоб створити приголомшливу водну сцену. Низкомощный і теплоізольований мідний провід не перегрівається під час використання і безпечний для дотику. |
Переваги нашої пропозиції
![]() |
Дотримуємося доступної цінової політики, встановлюючи низькі ціни. |
![]() |
Пропонуємо цікаву систему знижок. |
![]() |
Приймаємо оплату будь-яким зручним способом — готівкою та за безготівковим розрахунком. |
![]() |
Безкоштовна доставка Джастін. |
![]() |
Забезпечуємо швидку доставку поштою по всій Україні. |
![]() |
Зручний спосіб оформлення замовлення по телефону або на сайті. |
Придбання вуличної гірлянди від нашої компанії, дозволить прикрасити ваш інтер'єр і створить святкову атмосферу.
Як замовити гірлянду із звуковою активацією?
Заявка на сайті або за телефоном
Консультація менеджера
Оплата товару
Доставка товару
Купити вуличну гірлянду ви можете замовивши в інтернет магазині V-SEZONE
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leds |
| Довжина шнура живлення | 1.8 м |
| Кількість ламп | 50 шт. |
| Кількість світлодіодів | 50 шт. |
| Напруга | 5 В |
| Режим роботи | Динамічний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Тип гірлянди | Нитка вулична, Нитка кімнатна |
| Тип освітлення | Електрична гірлянда |
| Упаковка | Пакет |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Розміри | |
| Довжина | 5000 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Колір шнура живлення | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип харчування | Мережа 220 В |
- Ціна: 369 ₴









