Новинка

Світильник накладної з бічною завиткою 36W 4200k/6500k CARLA-36/SQ Horoz
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 016-059-0036-030
555,75 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 791-45-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник накладної "CARLA-36/SQ" 36W 4200k
Квадратний світлодіодний світильник CARLA-36/SQ від турецької торгової марки Horoz істотно відрізняється від інших накладних світильників, які розбиваються над корпусом світильника, рівномірно розподілюючи світло навколо себе по стелі. Така "засвітлення стелі" виглядає оригінально і безсумнівно, додає світла в приміщенні.
Серія безрамкових потовкових світильників представлена в круглому і квадратному виконанні нейтрального - 4200к і холодного - 6500к світла різної потужності.
Офіційна гарантія цієї серії світильників становить 24 місяці.
Характерики
| Тип діода | LED SMD |
| Температура свічення К. | 4200K |
| Міцність | 36 W |
| Світловий потік (див.) | 3420 lm |
| Кут розсіювання (г.) | 120° |
| Напруження (В) | 220-240V |
| Колір | Білий |
| Захист від води та пилу IP | IP 20 |
| Матеріал | метал |
| Габарити (Д x ШХ В) | 225 мм * 225 мм * 45 мм |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Гарантійний час (мес.) | 2 роки |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Основні | |
| Виробник | Horoz Electric |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Туреччина |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип світильника | Накладний |
| Світловий потік | 3420 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
- Ціна: 555,75 ₴


