влевовправо

Врізний світлодіодний світильник квадратний MARIA-6 6W 6400k Horoz
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 016-015-0006-010
202,50 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 791-45-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Використовується для встановлення стелі. Замінюють для внутрішнього освітлення приміщення: офісів, магазинів, житлових будинків, складів та дров. Технологія світлодіодів SMD LED. Матеріал корпусу - скла, плафон - метал.
Заощадження.- Міцний зносистий корпус.
- Немає шкідливих випромінювань у спектрі світла.
- Тривога до зовнішніх впливів.
- Швидкий і зручний монтаж.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 96 мм |
| Довжина | 96 мм |
| Діаметр врізного отвору | 73 мм |
| Основні | |
| Виробник | Horoz |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Форма | Квадратна |
| Напруга мережі | 110~240 В |
| Колір | Білий |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Колір світіння | Білий |
| Тип світильника | Врізний |
| Світловий потік | 6400 лм |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
- Ціна: 202,50 ₴







