Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Врізний світильник круглий 8W 4200K Horoz Alexa-8
Світлодіодний вбудований світильник турецького виробника Horoz Electric - компактні, довговічні і економні джерела сфери найширшої сфери застосування. Може застосовуватися для підсвітки та освітлення предметів інтер'єру, локального і основного освітлення приміщення.
Простота дизайну світлодіодного вбудованого світильника потужністю 8W дозволить використовувати led світильник в будь-якому дизайні і стилі виконання.
|
Потужність |
8 W |
|
Робоча напруга |
160-265V |
|
Світловий потік |
600 Lm |
|
Колірна температура, К |
4200 K |
|
Кут розсіювання |
120° |
|
Ступінь захисту, IP |
IP 20 |
|
Матеріал корпусу |
метал |
|
Колір |
білий |
|
Врізне отвір |
75 мм |
|
Термін служби |
30 000 ч. |
|
Розміри (ДхШхВ) |
98 мм * 32 мм |
|
Тип світлодіодів |
COB LED |
|
Гарантійний термін |
2 роки |
|
Кількість в упаковці |
1 шт. |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 32 мм |
| Діаметр | 96 мм |
| Діаметр врізного отвору | 75 мм |
| Основні | |
| Виробник | Horoz |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип світильника | Врізний |
| Світловий потік | 600 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
- Ціна: 171,90 ₴







