Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Врізний світильник круглий 12W 4200K Horoz Alexa-12
Світлодіодний вбудований світильник турецького виробника Horoz Electric - компактні, довговічні і економні джерела сфери найширшої сфери застосування. Може застосовуватися для підсвітки та освітлення предметів інтер'єру, локального і основного освітлення приміщення.
Простота дизайну світлодіодного вбудованого світильника потужністю 12W дозволить використовувати led світильник в будь-якому дизайні і стилі виконання.
|
Потужність |
12 W |
|
Робоча напруга |
160-265V |
|
Світловий потік |
600 Lm |
|
Цветовая температура, К |
4200 K |
|
Угол рассеивания |
120° |
|
Степень защиты, IP |
IP 20 |
|
Материал корпуса |
метал |
|
Цвет |
белый |
|
Врезное отверстие |
92 мм |
|
Срок службы |
30 000 ч. |
|
Размеры (ДхШхВ) |
120 мм * 32 мм |
|
Тип светодиодов |
COB LED |
|
Гарантийный срок |
2 года |
|
Количество в упаковке |
1 шт. |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 32 мм |
| Діаметр | 120 мм |
| Діаметр врізного отвору | 95 мм |
| Основні | |
| Виробник | Horoz |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип світильника | Врізний |
| Світловий потік | 900 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
- Ціна: 235,80 ₴







