Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Врізний світильник круглий 20W 4200K Hoz Alexa-20
Світлодіодний світильник турецького виробника Hroz Electric - компактні, довговічні і економні джерела сфери шорщої сфери застосування. Можна використовувати для освітлення і освітлення об’ єктів інтер’єру, локального та основного освітлення приміщення.
Простота дизайну світлодіодного світильника потужністю 20W дозволить використовувати led світильник у будь-якому дизайні і стилі виконання.
| Міцність | 20 W |
| Стрес на робочому місці | 160-265V |
| Світлова швидкість | 1500 Lm |
| Температура кольору, К | 4200 K |
| Кут розсіювання | 120° |
| Степінь захисту, IP | IP 20 |
| Матеріал для корпусу | метал |
| Колір | білий |
| Врізний отвір | 115 мм |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Розміри (ДШХВ) | 145 мм * 32 мм |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість у пакунку | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 32 мм |
| Діаметр | 145 мм |
| Діаметр врізного отвору | 115 мм |
| Основні | |
| Виробник | Horoz |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип світильника | Врізний |
| Світловий потік | 900 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
- Ціна: 266,40 ₴







