Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Врізний світильник круглий 24W 4200K Horoz Alexa-24
Світлодіодний світильник турецького виробника Hroz Electric - компактні, довговічні і економні джерела сфери шорщої сфери застосування. Можна використовувати для освітлення і освітлення об’ єктів інтер’єру, локального та основного освітлення приміщення.
Простота дизайну світлодіодного світильника потужністю 24W дозволить використовувати led світильник у будь-якому дизайні і стилі виконання.
|
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 32 мм |
| Діаметр | 180 мм |
| Діаметр врізного отвору | 145 мм |
| Основні | |
| Виробник | Horoz |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип світильника | Врізний |
| Світловий потік | 1800 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
- Ціна: 389,25 ₴







