
Світлодіодна панель Армстронг Led панельрізна 45w 4200k plazma horoz electric
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 056-010-0045-030
897,30 ₴
Показати оптові ціни
Резюме Cветдіодової панелі використовується як прекрасну економну альтернативу гучномовцям, не таким естетичним прожекторам і трубчастим лампам для освітлення різних офісних приміщень, адміністративних будівель, торгово-розвозивних комплексів, торгових залів, холлів, установок освіти, медицини тощо.
Площа світлодіодиної альтернативи люмінісцентним світильникам LНО/ЛВО 4Х18. Панель є аналогом лампи у 360W. Корпус нарізного світильника панелі виконаний з металу з пластиковим розсіювачем.
Особливі властивості панелі:
- не чутливість до стрибків напруження (поріг включення від 110В), що гарантує стабільну роботу,
- промені яскравого і насиченого світлового потоку (холодне біле світло), що забезпечує високу ступінь освітленості,
- мобільність: панель монтується як в різні потоличні системи так і на стіни.
| Міцність | 45 W |
| Аналог лампи розжарювання | 360 W |
| Стрес на робочому місці | 175-265 V |
| Світлова швидкість | 3375m |
| Температура кольору, К | 4200K |
| Кут розсіювання | 120° |
| Степінь захисту, IP | IP 20 |
| Матеріал для корпусу | метал, пластик |
| Колір | білий |
| Термін служби | 20 000 ч. |
| Розміри (ДШХВ) | 595 мм х 595 мм 35 мм |
| Тип світлодіодів | LED SMD |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість у пакунку | 12 шт. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма | Квадратна |
| Потужність | 45 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів |
| Джерело світла | Світлодіодний блок SMD |
| Розміри | |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Довжина | 595 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3375 лм |
- Ціна: 897,30 ₴





