

Світлодіодна панель врізна використовується в якості прекрасної економічною альтернативи громіздким і не таким естетичним прожекторах і трубчастим світильників для освітлення різних офісних приміщень, адміністративних будівель, торгово-розважальних комплексів, торговельних залів, холів, установ освіти, медицини і т. п.
Світлодіодна Панель ― прекрасна альтернатива люмінесцентним світильників ЛНО/ЛВО 4Х18. Панель є аналогом лампи в 360W. Корпус врізного світильника панелі виконаний з металу з пластиковим розсіювачем.
Відмінні властивості панелі:
- нечутливість до перепадів напруги (поріг включення від 110В), що гарантує стабільну роботу,
- випромінювання яскравого і насиченого світлового потоку (холодний білий світ), що забезпечує високу ступінь освітленості,
- мобільність: панель монтується як в різні стельові системи так і на стіни.
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма | Квадратна |
| Потужність | 80 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів |
| Джерело світла | Світлодіодний блок SMD |
| Розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Довжина | 595 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 5572 лм |
- Ціна: 1 354,50 ₴





