
Консольний світильник Feron SP2911 30 W
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 32547
867,60 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 791-45-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодні вуличні (консольні) світильники призначені для освітлення великих відкритих просторів: вулиць і площ, доріг, кар'єр, парків, стоянок, територій промислових підприємств і прибудинкових територій. Світильники є повною заміною стандартних вуличних світильників під лампи ДНТ і ДРЛ і забезпечують заощадження електроенергії від 30 до 60%, залежно від типу ламп. Обладнані високоякісним драйвером, що забезпечує стабільну роботу світильників у діапазоні напруг 85-265 V. Коефіцієнт потужності PF не менш ніж 0,95. Обладнані світлодіодами нового покоління, що вирізняються високою надійністю, потужністю та продуктивністю, і забезпечують високий показник енергоефективності в 100Lm/W. Корпус виготовлений з алюмінієвого сплаву, покритого антикорозійним покриттям. Оптична частина обладнана матричною лінзою з ударостійкого полікарбонату PC. Така конструкція оптичного блока забезпечує рівномірне розподілення світла, а отже, рівномірне освітлення доріг і територій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Тип освітлення | Консольний світильник |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для ЖКГ |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 30 Вт |
| Світловий потік | 3000 лм |
| Напруга | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Сірий |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 6500K |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Додаткові характеристики | |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Розміри | |
| Довжина | 355 см |
| Висота | 62 см |
| Ширина | 132 см |
- Ціна: 867,60 ₴


