Настінний стабілізатор напруги для котла ЛЗ-500В Lorenz Electric
- стабілізатор напруги 500 вт на мікроконтролері з перемиканням ступенів стабілізації через нуль, що запобігає пригорання контактних елементів. На лицьовій частині пристрою розташований цифровий дисплей відображає вхідна і вихідна напруги.
Основне гідність, за рахунок якого виробів ТМ Lorenz Electric виявилися поза конкуренцією, це здібності «витягати» напруження там, де іншим не під силу. Стабілізатор напруги для котла ЛЗ-500В «здатний витягувати» напруги від 100V!!! Це вміння, по достоїнству оцінять сільські мешканці та власники дачних будинків, де ситуація з напругою відчувається особливо плачевно.
Стабілізатор напруги 500 вт в навісному виконанні
призначений для експлуатації у відносно спокійних мереж, без різких, високоамплітудних стрибків напруги. Діапазон стабілізації 100V... 260V. Похибка стабілізації +/- 8%.
Завдяки чистому пазухи на виході, дана модель може бути застосована, як стабілізатор напруги для котла, або інших, особливо вимогливих до якості напруги, електроприладів з максимальною потужністю до 500Вт,
Компактність переносного стабілізатора напруги 500 вт, з масою менше 4кг. робить його невибагливим до вибору місця установки.
Прилад оснащений захистом від перевантаження і короткого замикання.
Низкая цена и незаурядные способности в «укрощении» критически низкого напряжения делают эту модель незаменимым помощником в хозяйстве. Установив недорогой стабилизатор напряжения ЛС-500В Lorenz Electric, Вы забудете о тускнеющих лампочках, когда сосед включает КДУ, сварку, или электронасос.
Гарантийное обслуживание на стабилизатор напряжения для котла ЛС-500В Lorenz Electric составляет 12 мес.
-
Модель:ЛС-500В
-
Полная мощность:0,5 кВА
-
Тип стабилизатора:Релейный
-
Диапазон стабилизации:100 - 260 В
-
Микропроцессорное управление:да
-
Точность измерения +/-:8 %
-
Количество фаз:1
-
Тип монтажа:Навесной
-
Гарантійний термін (міс.):12 міс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lorenz electric |
| Країна виробник | Україна |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 0.5 кВт |
| Мінімальна робоча температура | 1 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Повна потужність | 0.5 кВА |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 125 мм |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Вага | 2.2 кг |
- Ціна: 2 115 ₴



