Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Аква-Нова Аератор для ставка 20W, 35 л/хв, алюмінієва кришка
Особливості
• Сучасний компактний дизайн.
• Просте встановлення та експлуатація, швидкий старт.
• Усі моделі постачаються з гумовими ніжками, щоб уникнути вібрації.
• Дуже тиха робота двигуна та надійність.
• У комплекті інструкція і поради щодо налаштування.
Потужність — 20 Вт, продуктивність — 2100 л/год, Для ставка об'ємом до 40 м3, Довжина кабелю 5 м. У комплекті розподільна гребінка для повітря, розподілювач повітря.
Ціни на аератор NAP 35 вказані з урахуванням додаткової комплектації (4 розпилювачі, 10 м шланга).
Аэратор AquaNova NAP можна придбати й без додаткової комплектації: NAP35-2221грон
Купити Аератор для ставка, Aquanova NAP-35 ви можете замовити в інтернет-магазині v-sezone
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AquaNova |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Компресор для аерації |
| Стан | Новий |
| Характеристики насоса | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Продуктивність | 2100 л/год |
| Довжина кабелю | 5 м |
| Тип встановлення | На суші |
| Розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 130 мм |
- Ціна: 4 095 ₴












