Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Обприскувач акумуляторний GRUNTEK BS-16-3BP — апарат, призначений для розпилення добрив, пестицидів, інших рідин. Обладнаний пластиковим баком об'ємом 16 л, який розрахований на робочий тиск 1,5-4 бари. Найважливішою перевагою моделі є наявність ємного олив'яного акумулятора 8 А/год/12 В, заряду якого вистачає на розпилення 16-22 повних баків із розчином.
Інші переваги акумуляторного обприскувача GRUNTEK BS-16-3BP:
- Бак виготовлений із міцного пластику, стійкого до впливу ультрафіолету, хімікатів.
- Розпилювальна трубка виготовлена з неіржавкої сталі, що сприяє її тривалому терміну експлуатації.
- Наявність у комплекті 3 пластикових форсунок, які забезпечують 3 різні типи струменів для обприскування.
- Ортопедична накладка забезпечує максимально комфортну роботу користувачеві.
- Наявність зручних наплічних ременів рюкзачного типу, щоб полегшити переміщення обприскувача GRUNTEK BS-16-3BP.
- Широка шийка для акуратного заповнення робочими розчинами.
- Посилене дно, форма якого дає змогу ставити обприскувач на рівні поверхні для простого та швидкого заправляння, очищення.
- Зручна пластикова ручка для перенесення пристрою в руках.
Рекомендуємо купити акумуляторний обприскувач GRUNTEK BS-16-3BP для побутового використання на невеликих і середніх ділянках.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gruntek |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип обприскувача | Ручний |
| Спосіб транспортування обприскувача | Плечовий (на плечі) |
| Об'єм бака | 16 л |
| Довжина розпилювальної трубки | 110 см |
| Загальна вага | 5.5 кг |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 4 бар |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
- Ціна: 1 885 ₴






