
застосовується для підсвічування газонів, ландшафтів, садів,.
Газонний світильник на сонячній батареї, потужністю 0.06W, що є аналогом яскравості лампи розжарювання 0.4800W автоматично вмикається в темну пору доби та випромінює холодне біле світло, що відповідає колірній температурі 6400K і випромінює світловий потік 1.5Lm.
Корпус газонного світильника виготовлений із пластику чорного кольору. Світильник має високий ступінь захисту від проникнення пилу та води — IP44, що дає змогу використовувати його просто неба.
Газонний світильник на сонячній батареї обладнаний датчиком освітленості, який автоматично вмикає світильник у разі настання сутінок і вимикає на світанку.
У світильник вмонтований акумулятор потужністю 1,2 W, що забезпечує безперервну роботу упродовж 12 год.
Гарантійний термін, наданий офіційним представником торгової марки, становить 24 м.
Розміри (ДхШхВ) -0116мм*405мм
| Потужність | 0.06W |
| Аналог лампи розжарювання | 0.4800W |
| Світловий потік | 1.5Lm |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Ступінь захисту, IP | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Термін експлуатації | 100,000 ч. |
| Розміри (ДхШхВ) | 0116мм*405мм |
| Тип світлодіодів | LED |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пачці | 1 |
| Додатково | Аккумулятор мощностю 1,2 W |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Сонячна батарея |
| Потужність | 0.06 Вт |
| Термін служби | 2 років |
| Спосіб монтажу | В грунт |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 1.5 лм |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для освітлення ландшафтів, Для освітлення вулиць, парків |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Колірна температура | 6400К |
| Розміри | |
| Висота | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб освітлення | Місцеве освітлення |
- Ціна: 205,65 ₴







