влевовправо

Різнобарвна підсвітка ландшафту, газону, саду 3 W RGB SP1402 Feron
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6384
486 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 791-45-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Ландшафтний, газонний світильник 3W RGB Feron
- застосовується для підсвічування газонів, садів, ландшафтів і в архітектурній підсвітці.
Світильник виготовлений на ніжці, за допомогою якої світильник кріпиться безпосередньо над землею. За допомогою поворотного механізму можна відрегулювати напрямки пучка світла — на газон, на кущ, дерево або елемент ландшафтного дизайну.
Світильник виготовлений з ударостійкого пластику.
Ґрунтовий світильник укомплектований вбудованим блоком живлення на 12V.
- Потужність (Вт)3
- Колір корпусу. Чорний
- Матеріал корпусу..Пластик
- Ступінь захисту (IP) IP65
- Гарантійний термін (міс) 12
- Характеристики потужності
- Напруга мережі (В) 220
- Характеристики излучени
- яСветовий потік (Лм)400
- Габаритні розміри
- Довжина (мм).265Ширина (мм)59
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для освітлення ландшафтів, Для освітлення вулиць, парків |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | RGB |
| Потужність | 3 Вт |
| Світловий потік | 400 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип живлення | Сонячна батарея |
| Колір корпусу | Чорний |
| Спосіб монтажу | В грунт |
| Термін служби | 2 років |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 6400К |
| Додаткові характеристики | |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Розміри | |
| Довжина | 6 см |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб освітлення | Місцеве освітлення |
- Ціна: 486 ₴










