
Компресор для ставка, аератор для септика Jebao PA-80 55 Вт 80 л/хв
- В наявності
- Код: PA-80
6 000 ₴

Високопродуктивний мембранний компресор аератор для ставка і септика серії Jecod от фирмы Jebao. Чудове розв'язання питання для збагачення води киснем.
Брак кисню у воді основна проблема цвітіння води та заморожування риби у водоймі.
Мембранний компресор аератор Jebao PA зарекомендував своє застосування в:
- акваріумістиці
- септиках
- декоративних ставках і озерах
- в рибних господарствах і ВЗВ
- торгових павільйонів із живою рибою
Компресор Jebao PA вирізняється:
- низьке енергоспоживання
- висока продуктивність
- заводська якість збирання (вологостійкість)
- практично безшумний <32 dB
- компактний розмір
Характеристика:
Продуктивність: 80 л/хв
Потужність: 55 ватів
Напруга: 220-240В
Частота : 50 Гц
Тиск: >0,036 мПа
Рівень шуму: <38 дБ
Вага: 3.5 кг
Розмір: 208 х 135 х 180 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Тип | Компресор для аерації |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 55 Вт |
| Максимальна швидкість потоку | 4800 л/год |
| Характеристики насоса | |
| Тип встановлення | На суші |
| Призначення | Універсальне |
| Розміри | |
| Довжина | 208 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 180 мм |
- Ціна: 6 000 ₴





