
Акваріум 70 літрів із підсвіткою SunSun HE 600 W
- В наявності
- Код: HE 600 W
9 565 ₴

Акваріумний комплект Sunsun HE 380 – це новий покращений акваріум-комплект, виготовлений із високоякісного скла.
ДЕКОРАЦІЇ У КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДЯТЬ
Акваріумний комплект Sunsun HE – це новий покращений акваріум-комплект, виготовлений із високоякісного скла.
ДЕКОРАЦІЇ У КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДЯТЬ
В акваріумі Sunsun HE встановлений безшумний ввнутрішній фільтр, який повноцінно очищає воду в акваріумі та, прокачуючи її, насичує киснем. Також є відсік із керамікою для біологічної фільтрації води. Тобто найголовнішою функцією фільтра для акваріума є перемішування води, забезпечуючи необхідний газообмін. Акваріумний фільтр — незамінний елемент акваріумного комплекту, який забезпечить чудовий стан риб і довкілля. Насос фільтра обладнаний функцією аерації, що дає змогу використовувати його як компресор і заощадити на купівлі додаткового обладнання. Споживана потужність помпи — 8 Ватів.
Фільтр каскадного типу, встановлений у верхній частині акваріума, також встановлений відсік для біологічної філтрації та керамічним наповнювачем усередині.
Світильник обладнаний 2 режимами роботи, основне світло — біле, допоміжне освітлення — циклічна зміна різних відтінків. Увімкнення світильника здійснюється за допомогою сенсорної кнопки зверху акваріума. Також на передній панелі акваріума виводиться поточна температура води в акваріумі.
Комплект:
1. Акваріум
2. Фільтр навісного типу
3. Світильник
Характеристики:
Об'єм: 70 л
Габарити: 575*335*480 мм
Освітлення: LED 12В 15 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Вигляд акваріума | прямокутний |
| Кришка | є (з вбудованим освітленням) |
| Підставка | Так |
| Матеріал виготовлення | Силікатне скло |
| Внутрішній фільтр | 1 шт. |
| Обігрівач | Ні |
| Об'єм акваріума | 70 л |
| Довжина акваріума | 575 мм |
| Ширина акваріума | 335 мм |
| Висота акваріума | 480 мм |
| Термометр | Так |
| Підсвічування | Так |
| Тип | Акваріумний комплект |
| Стан | Новий |
- Ціна: 9 565 ₴







