
Компресор для аерації ставка SUNSUN ACO-003, 50 л/м
- В наявності
- Код: ACO-003
1 640 ₴

Усім відомо, що для нормального функціонування штучної водойми або іншої водної системи просто необхідний компресор для аерації води. Представляємо компресор SUNSUN ACO-003, 50 л/м (потужність 45 Вт), його призначення — збагачувати воду киснем, а також забезпечувати пересування водних мас. Апарат є потужним поршневим аератором, який можна застосовувати в ставках завглибшки до 3,5 м. Він розміщується в міцному алюмінієвому корпусі, компресор легкий у транспортуванні та встановленні. Робота компресора в зимову пору не тільки збагатить воду життєво необхідним О2, але й перешкоджатиме її замерзанню.
Купити SUNSUN ACO-003 Ви можете на нашому сайті за прийнятною ціною.
Для ставків та акваріумних систем до: 4000 л.
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Тип | Компресор для аерації |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Характеристики насоса | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип встановлення | На суші |
| Розміри | |
| Довжина | 181 мм |
| Ширина | 94 мм |
| Висота | 118 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 40 Вт |
| Основні атрибути | |
| Вид | Компресор |
- Ціна: 1 640 ₴








