Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Циркулярна дискова пила циркулярка Stark CS 185
Stark CS 185 — дискова пила, призначена для пропилювання в деревині, ДСП, алюмінії та інших матеріалах.
Пила дискова CS 185:
Високопродуктивним двигуном потужністю 1200 Вт і глибиною пропилювання 65 мм;
Точне регулювання глибини та кута віску;
Фіксатор для зручної заміни диска;
Блокуванням запобігає випадковому пуску;
М'яка накладка для зменшення вібрації;
Можливість під'єднання пилососа для забезпечення чистоти робочого місця.
Купивши дискову пилку Stark CS 185, ви отримаєте практичний інструмент для виконання робіт із пілінгу.
Технічні характеристики:
- Глибина пропилу під кутом 45°, мм: 43
- Глибина пропилу під кутом 90°, мм: 65
- Діаметр пиляльного диска, мм: 185
- Споживана потужність, кВт: 1,2
- Частота холостого ходу, об/хв: 5000
- Клас: побутовий
- Джерело живлення: Мережа
- Посадка диска, мм: 20
- Вага інструмента, кг: 3,8
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Вага | 3.8 кг |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 65 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
- Ціна: 2 830 ₴









