
Світильник сходовий вбудований із датчиком руху 3W Gold HOROZ
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 079-025-0003-010
201,60 ₴
Показати оптові ціниОпис світильника сходового вбудованого з датчиком руху 3W Gold HOROZ
— є сучасним рішенням у технології освітлення, коли необхідна підсвічування драбини в приватному будинку, двоповерховому котеджі, готелі. Завдяки своїй практичності, економності та дизайну, сходовий світильник займуть гідне місце в сучасному інтер'єрі.
Крім безпосереднього свого призначення — локального освітлення, led-підсвітка щаблів є невіддільним елементом декору та надають приміщенню індивідуальності.
Для досягнення оптимального ефекту освітлення й естетичного складника, підсвітку для сходів рекомендується рівномірно розмістити над кожною або через кілька ступенів.
За своїми габаритами схожі на звичайні вбудовані розетки. Світильники для підсвічування ступенів встановлюються в стіну над сходинкою й автоматично спрацьовує у разі виявлення руху.
Світильники вбудовані в стіну з датчиком руху виготовлена в пластиковому корпусі. Усередині корпусу вмонтований інфрачервоний датчик руху, який під час настання темряви в приміщенні спрацьовує безпосередньо, у разі потрапляння об'єкта, що рухається, у радіус виявлення світильника. Відмітною рисою цієї моделі сходового світильника, є те, що немає "ложних" спрацьовувань на рухи, що відбуваються за перешкодою — дверима, або тонкою стінкою.
У чутливіших моделях, які здатні розпізнати рух за межами приміщення, встановлений радіодатчик руху.
Виготовлений у пластиковому корпусі.
Світильник випромінює нейтральне світло.
Кут розсіювання становить 120°.
Світловий потік, випромінюваний 240 лм.
На світильник сходовий вбудований із датчиком руху 3W Gold HOROZ надається гарантія від офіційних імпортерів торгових марок 2 роки.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Напруга мережі | 175~250 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 4200К |
| Світловий потік | 240 лм |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 86 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Висота | 40 мм |
- Ціна: 201,60 ₴




