Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Граблі 30 см Gardena 03024-20.000.00 — садовий ручний інструмент для розпушування ґрунту, вирівнювання грядок і клумб.
Виріб виготовлений зі сталі, має підвищену гарантію (25 років). Ширина робочої частини — 30 см (12 зубців).
Граблі універсальні Gardena 30 см (03024-20.000.00):
Особливості граблів універсальних Gardena 30 см (03024-20.000.00):
- Комплект (граблі + ручка) combisystem Gardena ідеально підходять для очищення, оброблення та вирівнювання ґрунту
- Граблі (з робочою шириною 30 см і 12 зубцями) можуть використовуватися з будь-якою ручкою Gardena зі combisystem, однак компанія Gardena рекомендує використовувати ручку залежно від зросту користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GARDENA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип інструменту | Граблі штирьові |
| Кількість зубів | 12 |
| Матеріал робочої частини | Метал |
| Ширина робочої частини | 300 мм |
| Довжина рукоятки | 1300 мм |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Вага | 1.2 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 094 ₴







